Novinky

Katalóg NARVA

01 Máj 2010

Nový katalóg všeobecných svetelných zdrojov NARVA. Spoločnosť NARVA so sídlom Brand Erbisdorf prezentovala na výstave Light + Building 2010, ktorá sa konala vo Frankfurte nad Mohanom nové produkty a katalóg . . .

Celý článok >>

   

Svietidlo žiarivkové EMÍLIA

15 Apríl 2010

Svietidlo EMILIA je vhodné pre osvetľovanie kancelárií a iných miestností, kde sa vyžaduje vysoká požiadavka na zabránenie oslnenia. Sú vyrobené z bieleho kompaxitového oceľového plechu. Mriežka je z vysokolešteného opatického systému kategórie C2. Svietidlá sú určené na stropnú montáž . . .

Celý článok >>

   

Svietidlo žiarovkové PETRA

01 Apríl 2010

Svietidlo PETRA je vybavené pohybovým čidlom, ktoré vysiela vysokofrekvenčné elektromagnetické vlnenie na frekvencií 5,8 GHz a spätne príjíma odozvu. Senzor dokáže rozoznať i malé zmeny v odozve spôsobené aj . . .

 

Celý článok >>

   

Svietidlo žiarivkové VICTORIA

01 Marec 2010

Žiarivkové svietidlo Victoria sú vhodné k osvetľovaniu vo vlhkých alebo prašných prostrediach ako sú garáže, pivnice, vonkajšie priestory, priemyselné priestory atď. Sú vybavené elektronickým predradníkom, ktorý sa vyznačujem dlhou životnosťou a vysokou triedou energetickej účinnosti. Ako svetelný zdroj vo svietidle je kompaktná žiarivka NARVA KLD-L o výkone 36W s päticou 2G11. Svietidlá VICTORIA Special môžu byť pripojené na jednosmerné alebo striedavé napätie . . .

Celý článok >>

   

Svietidlá núdzové

01 Február 2010

Núdzové svietidlá sa používajú na zaistenie osvetlenia pri výpadku elektrického napätia. Svietidlá sú vybavené dobíjacími niklokadmiovými (NiCd) batériami a elektronickým obvodom,ktorý v prípade výpadku napätia automaticky rozsvieti dané svietidlo. Pri úplnom vybití batérie a následnom pripojený na elektrické napätie sa daný akumulátor dobije do . . .

Celý článok >>

   

Stránka 5 z 7