Novinky

Svietidlá priemyselné - závesné

01 Február 2010

Výbojkové závesné svietidlá sú osadené magnetickým nízkostratovým predradníkom a vybavené kompenzačným kondenzátorom. Závesné výbojkové svietidlású dodávané v závestnom prevedení pre metalhalogenidovú výbojku. Krytie svietidiel je podľa druhu svietidla a to IP20 alebo IP65 . . .

Celý článok >>

   

Svietidlá priemyselné - reflektorové

01 Február 2010

Výbojkové svietidlá sú osadené magnetickým nízkostratovým predradníkom. Korpus svietidla je vyrobený z alumíniovou technológiou vysokotlakého liatia , vnútorná povrchová úprava je nanesená elektrostatickým nanesením plastového nástreku. Svietidlo je vybavené tepelne odolným sklom . . .

Celý článok >>

   

Svietidlá priemyselné - žiarivkové

01 Február 2010

Žiarivkové svietidlá sú určené pre priemyselné využitie, najmä pre vlhké a prašné prostredie. Vysoké krytie svietidiel proti prachu a vode - IP65 . . .

Celý článok >>

   

Svietidlá pre domácnosť a kancelárie

01 Február 2010

Svietidlá určené pre osvetlenie domáctností a kancelárií .Svietidlá poskytujú komfortné osvetlenie určené pre dané prostredie . . .

Celý článok >>

   

Zvýšenie efektívnosti pomocou žiariviek NARVA XL

25 Január 2010

Pri plánovaní osvetlenia obstarávacie a prevádzkové náklady zohrávajú rozhodujúcu úlohu. Náklady na výmenu žiariviek sú mimoriadne významnou nákladovou položkou špeciálne tam, kde sú svietidla upevnené k vysokým stropom, napríklad pri osvetlení vysokých hál, skladov, alebo tam kde sú svietidla ...

 

Celý článok >>

   

Stránka 6 z 7